W dniu 25 listopada społeczność szkolna spotkała się na  imprezie poświęconej pierwszoklasistom - OTRZĘSINACH. Sala gimnastyczna  na kilka godzin zamieniła się w starożytną górę Olimp, gdzie boginie i bogowie, herosi i muzy „gnębili”, „zadawali katusze” pierwszakom.

By wejść  w szeregi prawowitych gimnazjalistów  pierwszoklasiści musieli  wykazać się: wielką odwagą, siłą, sprytem,  twórczym myśleniem, zdolnościami artystycznymi oraz dowcipem. Na początku mogliśmy obejrzeć prezentacje poszczególnych klas pierwszych. Podziwialiśmy stroje, wysłuchaliśmy piosenek i wierszyka, a nawet mogliśmy zobaczyć wspaniały taniec
w wykonaniu uczniów  z klasy 1c. Całość prezentacji dopełniał herb klasy. Całą imprezę z pełnym profesjonalizmem poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na czele z Faustyną Woźną i Moniką Siuta.  Mitologiczne postaci  przygotowały dla pierwszaków wiele ciekawych  konkurencji, które oceniało jury. Ostatecznie miejsce pierwsze zajęła klasa I C, która tym samym uzyskała certyfikat zwalniający uczniów tej klasy z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi na ocenę. Wszystkim klasom gratulujemy i cieszymy  się, że mamy tak dzielnych, wojowniczych, dowcipnych kolegów i koleżanki z klas pierwszych.

W godzinach popołudniowych wszyscy chętni bawili się na szkolnej dyskotece andrzejkowej.

 

 

RELACJA FOTOGRAFICZNA