POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS TRZECICH

 

Dnia 26 czerwca 2014 r. z naszą szkołą pożegnali się tegoroczni absolwenci z klas trzecich. Uroczystość przebiegła w podniosłej atmosferze. Rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz szkolnego przez nasz chór gimnazjalny. Ważnym momentem było przekazanie sztandaru szkoły przez trzecioklasistów  swoim młodszym kolegom z klas drugich.

Absolwenci wyróżniający się w nauce, odnoszący sukcesy w różnorakich  konkursach i zawodach sportowych oraz pracujący aktywnie na rzecz szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast ich rodzice listy gratulacyjne.  

Przedstawiciele klas trzecich w swoim wystąpieniu skierowali do grona pedagogicznego i pracowników szkoły podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie i w dowód uznania wręczyli im kwiaty.

Absolwentów w imieniu młodszych klas pożegnała klasa II E (pod opieką pani Leokadii Krawiec), która przekazała starszym koleżankom i kolegom kilka mądrych rad życiowych, którymi warto się kierować. Występy urozmaicały piękne piosenki wykonane przez nasze uczennice przy akompaniamencie zespołu, który tworzą nasi gimnazjaliści.

Uroczyste pożegnanie absolwentów dostarczyło wszystkim, a zwłaszcza trzecioklasistom  wielu wzruszeń.

 

 

RELACJA FOTOGRAFICZNA