II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności  Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki pod hasłem ,,Błogosławiony Ksiądz Jerzy Popiełuszko Niezłomny Świadek Prawdy”

 

W dniu 30 maja 2014 roku miał miejsce II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki pod hasłem ,,Błogosławiony Ksiądz Jerzy Popiełuszko Niezłomny Świadek Prawdy”. Najważniejszym celem konkursu było przybliżenie uczniom szkół podstawowych postaci Patrona Gimnazjum - bł. ks. Jerzego Popiełuszki, zapoznanie z dziełem jego życia oraz włączenie się w obchody Roku Jubileuszowego w Publicznym Gimnazjum im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Wielopolu Skrzyńskim.

         Konkurs ten odbył się o godzinie 9.00 w sali 001 Publicznego Gimnazjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Wielopolu Skrzyńskim. W konkursie wzięło udział 17 uczniów ze szkół podstawowych, którzy przez 45 minut, rozwiązywali test o życiu i działalności Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Prace konkursowe oceniała Komisja w składzie: mgr Dariusz Mormol, mgr Liliana Wójcik i mgr Barbara Hendzel.

Zwycięzcą konkursu została: Anna Stasiowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. mjr Ludwika Marszałka Zbroja w Brzezinach

 

 II miejsce – Jolanta Nowak - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. mjr Ludwika Marszałka Zbroja w Brzezinach

 

III miejsce – Jakub Puszkin – Szkoła Podstawowa w Brzezinach - Berdechowie

Wyróżnienia: Celina Kulig (Szkoła Podstawowa w Gliniku) Martyna Andreasik (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. mjr Ludwika Marszałka Zbroja w Brzezinach), Karolina Bokota (Szkoła Podstawowa w Gliniku).

 

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.