W dniu 16 stycznia 2015r. odbył się wyjazd na lodowisko do Dębicy dla chętnych uczniów Gimnazjum w Wielopolu Skrzyńskim. Wśród uczniów znalazły się odważni z klas: IC, IE, IIB, IIC i III A. Była to wycieczka zorganizowana przez mgr Lilianę Wójcik, a opiekunami byli mgr Barbara Hendzel oraz mgr Bogumiła Matysek. Grupa gimnazjalistów mogła korzystać z lodowiska od godziny 18.30.

Gdy wszyscy byli już przygotowani, każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności jazdy na lodzie. Przygoda trwała zaledwie godzinę, ale każdy miał możliwość poświęcenia jej na aktywne spędzenie czasu. Każdy jeździł jak umiał
i nie obyło się bez małych wywrotek. Jednak nasi uczniowie wykazali się wolą walki i nie straszne im było bliskie spotkanie z taflą- podnosili się i bez mrugnięcia okiem dalej wirowali na łyżwach.

 Po godzinie szaleństwa byli zmęczeni, ale szczęśliwi i zapowiadają chęć wyjazdu na lodowisko raz jeszcze. Wyjazd okazał się, zatem, udany. Pozwolił wzmocnić sprawność fizyczną, jak też lepiej poznać koleżanki i kolegów.

Organizatorzy dziękują za wspólnie spędzony piątkowy wieczór.

 

RELACJA FOTOGRAFICZNA