OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

 

 

27 listopada odbyły się długo oczekiwane otrzęsiny pierwszoklasistów. Jak się okazało, nie tak łatwo było zostać pełnoprawnym członkiem naszego Gimnazjum.

 Żeby zasłużyć sobie na to zaszczytne miano, nasze koleżanki i koledzy musieli wykazać się różnymi umiejętnościami, zmagając się w najdziwniejszych konkurencjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.

Na początku mogliśmy obejrzeć prezentacje poszczególnych klas pierwszych. Podziwialiśmy stroje, wysłuchaliśmy piosenek i wierszyka, a nawet mogliśmy zobaczyć wspaniały taniec
w wykonaniu uczniów  z klasy 1b. Całość prezentacji dopełniał herb klasy.

Następnie pierwszaki brali udział w różnych konkurencjach rozrywkowo-zręcznościowych, np. taniec w parach, tor przeszkód, znajomość starszych kolegów. Wcześniej jednak wzięli udział w specjalnym quizie dotyczącym naszej szkoły.

                Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że zwycięstwo przypadło w udziale klasie I B , natomiast drugie miejsce zdobyła klasa I C. Obie klasy uzyskały certyfikat zwalniający ich uczniów z odpowiedzi i kartkówek w dniu 1 grudnia. Każda klasa pierwsza otrzymała dyplom przyjęcia w poczet społeczności uczniowskiej.

Ciekawym punktem Otrzęsin był występ młodzieży, która pokazała scenkę z życia szkoły na wesoło , przeplataną pokazami tanecznymi. Uczniów przygotowała pani Natalia Paryś.

Po zakończonych Otrzęsinach wszyscy chętni uczniowie pozostali na dyskotece andrzejkowej.

               

                 I tak Otrzęsiny 2014 przeszły do historii… Następne już za rokJ

 

RELACJA FOTOGRAFICZNA