OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

 

30 października  odbyły się OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH.  Tegoroczna impreza miała charakter iście królewski gdyż pierwszaków na dworze gimnazjalnym witała para królewska.

        Nasi Pierwszoklasiści musieli zmierzyć się w kilku zabawnych konkurencjach, które były przygotowane przez starsze koleżanki i kolegów z Samorządu Uczniowskiego (m.in. turniej wiedzy o szkole, taniec z pomponami i inne zręcznościowe  konkurencje). Również wychowawcy klas pierwszych brali czynny udział w imprezie, musieli wykazać się umiejętnością rzutu do celu. Po zaciętej walce, najlepsza okazała się klasa Ia, która  wywalczyła nagrodę główną – zwolnienie
z odpowiedzi i kartkówek w dniu następnym. Poza tym każdy uczeń biorący udział w konkurencjach nagrodzony został słodkim upominkiem.

        Zgodnie z naszą szkolną tradycją staraliśmy się zapewnić wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę, zgodnie z hasłem : „Miło jest być dowcipnym we właściwym miejscu”. Chcemy w ten sposób integrować wszystkich naszych uczniów i sprawiać, że szkoła będzie dla nich drugim domem,  miejscem, w którym zdobywa się wiedzę, ale także nawiązuje przyjaźnie,

        Po Otrzęsinach miała miejsce dyskoteka szkolna, która rozpoczęła się belgijką, tańcem, którego uczniowie uczyli się na lekcjach wychowania fizycznego. Większość uczniów wzięła udział w tańcu i pokazała jak dobrze można się bawić.  Załączone zdjęcia są tego dowodem.

 

RELACJA FOTOGRAFICZNA