07.01.2013 roku na hali Widowiskowo-Sportowej w Ropczycach odbył się XIV Koncert Kolęd i Pastorałek.  Organizatorem imprezy był ks. Antoni Więch oraz Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza.                                

       Chór  szkolny pod przewodnictwem p. Tomasza Andreasika  oraz zespoły wokalne godnie reprezentowały naszą szkołę na tym koncercie.  Najpierw wystąpił zespół w skład którego wchodziły uczennice : Aneta Andreasik z klasy II ,,d” ,Barbara Andreasik z I ,,e”, Joanna Andreasik oraz Katarzyna Wojnarowska z III ,,b”. Następnie wystąpił drugi zespół wokalny z naszego gimnazjum , w którym wystąpiły Beata Bieszczad  i Izabela Cholewa z III ,,b”. Z kolei po dziewczętach zaprezentował się z czterema kolędami Chór szkolny  ,,Consonans”.  Wspaniałemu klimatowi sprzyjała piękna szopka, znajdująca się tuż obok głównej sceny oraz cały wystrój sali przybliżający nam raz jeszcze magię świąt.

       Widzowie byli pod wrażeniem aranżacji oraz interpretacji  wykonań zarówno obydwu zespołów jak i chóru. Na koniec wszyscy uczestnicy  otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz piękne figurki aniołów oraz słodycze.

 

RELACJA FOTOGRAFICZNA