W dniu 18.01.2013r. odbył się

Powiatowy Turniej Drużynowy w Tenisa Stołowego

    O godzinie 8.15 grupa uczniów reprezentujących Publiczne Gimnazjum im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Wielopolu Skrzyńskim pod kierunkiem pani Natalii Paryś udała się na Powiatowy Turniej Drużynowy w Tenisa Stołowego, który odbył się w Iwierzycach.

    Reprezentacja Publicznego  Gimnazjum im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Wielopolu Skrzyńskim składa się z następujących uczniów:

Klaudia Traciak – 1c

Klaudia Froń – 1a

Gabriela Duwer – 3a

Katarzyna Lepak – 1e

Michał Woźny – 3e

Rafał Sroka – 2c

Mikołaj Mądro – 1b

Patryk Król – 2b

Dawid Wiśniowski – 1c

 

W Turnieju, który rozpoczął się o godzinie 9.00 brały udział drużyny z całego powiatu ropczycko – sędziszowskiego reprezentujące szkoły gimnazjalne z  miejscowości:

- Wielopole Skrzyńskie

- Iwierzyce

- Gnojnica

- Mała

- Zagorzyce

- Sędziszów Małopolski

- Czarna Sędziszów

 

Turniej odbył się w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.

Grupa I – dziewczęta:

Wielopole 2 ( Gabriela Duwer, Katarzyna Lepak)

Iwierzyce 1

Gnojnica

Grupa 2 – dziewcząt:

Wielopole 1 (Klaudia Froń, Klaudia Traciak)

Iwierzyce 1

Sędziszów Małopolski

Kategoria chłopców:

Grupa 1 – chłopcy:

Wielopole 1 (Michał Woźny, Rafał Sroka)

Zagorzyce

Iwierzyce 2

Mała 1

Grupa 2 – chłopcy:

Wielopole 2 ( Mikołaj Mądro, Patryk Król, Dawid Wiśniowski)

Iwierzyce 1

Czarna

Mała 2

 

Po zaciętych walkach w  półfinałach w kategorii chłopców spotkały się zespoły: Wielopole1, Zagorzyce, Mała i Wielopole2, natomiast w kategorii dziewcząt spotkały się zespoły: Wielopole1, Gnojnica, Wielopole2 oraz Sędziszów.

Finały w kategorii dziewcząt jak i chłopców rozegrał się następująco:

W kategorii chłopców:

Wielopole1 (Michał Woźny 3e, Rafał Sroka 2c – Zagorzyce, który zakończył się wynikiem 3:0 dla Wielopola

i tym samym nasz drużyna zajęła I miejsce

W kategorii dziewcząt:

Wielopole1( Klaudia Froń 1a, Klaudia Traciak 1c) - Gnojnica

wynik 3:1 dla drużyny z Gnojnicy.

Wyniki Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego – drużynowego:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Gnojnica

II miejsce – Wielopole1 (Klaudia Traciak, Klaudia Froń)

III miejsce – Wielopole2 ( Gabriela Duwer, Katarzyna Lepak)

IV miejsce – Sędziszów

V miejsce - Iwierzyce

Kategoria chłopców:

I miejsce – Wielopole1 ( Michał Woźny, Rafał Sroka)

II miejsce – Zagorzyce

III miejsce – Mała

IV miejsce – Wielopole2 (Mikołaj Mądro, Patryk Król, Dawid Wiśniowski)

V miejsce – Mała2

 

RELACJA FOTOGRAFICZNA