Wychowawcy i absolwenci w latach 2009- 2014

     

      

 

2009/2010

Absolwenci Gimnazjum

 

klasa III A

Wychowawca: mgr Bogumiła Matysek

 

Ciołkosz Łukasz, Cios Łukasz, Długosz Arkadiusz, Drałus Sylwia, Duwer Ewa, Gawron Agnieszka, Kiebała Iwona, Knych Monika, Kopala Monika, Krasoń Karolina, Longosz Adrian, Longosz Bartłomiej, Misiora Mateusz, Ogorzałek Dariusz, Ozga Grzegorz, Pawłowska Monika, Rałowska Wioletta, Stawarz Anna, Szczepkowicz Mateusz, Śliwa Mateusz, Wierzchołek Agnieszka, Wlezień Elżbieta, Wośko Michał

 

klasa III B

Wychowawca: mgr Celina Cabaj

 

Bieszczad Bernadeta, Bujak Kamila, Bujak Mateusz, Chmura Krystian, Gąsior Justyna, Kuczek Damian, Lepak Mateusz, Lorek Kamil, Łaszczyk Adrian, Rakoczy Magdalena, Sikora Iwona, Susz Grzegorz, Szetela Bartosz, Święch Ewelina, Święch Łukasz, Świstak Paweł, Wojnarowska Sylwia, Wojnarowski Dominik, Wojnarowski Paweł, Wojnarowski Sławomir

 

klasa III C

Wychowawca: mgr Dariusz Mormol

 

Błoniarz Amanda, Bykowska Anna, Czaja Witold, Duwer Dariusz, Gajewski Krzysztof, Gajewski Marek, Gawron Kamil, Gawron Katarzyna, Jaworek Agata, Kiebała Mateusz, Łuszcz Joanna, Mucha Dominik, Mucha Jakub, Ozga Joanna, Ozga Renata, Sroka Robert, Szczepanik Magdalena, Szymańska Natalia, Świerad Grzegorz, Świerad Gabriela, Zięba Magdalena

 

klasa III D

Wychowawca: mgr Katarzyna Szczyrek

 

Andreasik Renata, Bieszczad Marta, Bokota Janusz, Cesarz Jarosław, Glinka Magdalena, Góra Sylwester, Kiebała Bartłomiej, Kolebuk Marcin, Marć Aneta, Matysek Marcin, Mazur Sabina, Mazur Waldemar, Misiura Magdalena, Ochab Wojciech, Pacanowska Alicja, Pijar Emil, Pijar Tomasz, Pociask Karolina, Przystaś Dominika, Sikora Dawid, Świder Jacek, Wajda Tomasz, Stasik Artur,

 

klasa III E

Wychowawca: mgr Małgorzata Jarosz

 

Jezior Jadwiga, Kaczor Arkadiusz, Kmiecik Dariusz, Kontrabecki Piotr, Krok Paulina, Krok Sylwia, Krok Wojciech, Mikowski Dawid, Misiak Karolina, Myzia Marta, Pazdan Krzysztof, Strzałka Mariusz, Szpara Mariusz, Świniuch Tomasz, Wietecha Dominika, Wlezień Mariusz, Woźna Klaudia, Wójciak Tomasz, Zapór Andrzej, Zegar Michał

 

 

 

 

2010/2011

Absolwenci Gimnazjum

 

klasa III A

Wychowawca: mgr Lucyna Woźny

 

Bełch Gabriela, Duwer Katarzyna, Gąsior Olga, Grabiec Łukasz, Kozub Anna, Misiora Magdalena, Olech Bartłomiej, Raś Faustyna, Sroka Joanna, Szkotnicka Andżelika, Szymański Maciej, Świniuch Krystian, Tabasz Dominik, Trałka Katarzyna, Wojnarowska Patrycja, Zegar Łukasz

 

klasa III B

Wychowawca: mgr Aldona Wośko

 

Birówka Bartosz, Bokota Rafał, Gąsior Joanna, Jaworek Mariola, Jaworek Mateusz, Kędzior Urszula, Kruczek Weronika, Łukaszyk Błażej, Pająk Anna, Paszkiewicz Tomasz, Pociask Sylwia, Pociask Wojciech, Sikora Radosław, Szczepkowicz Dariusz, Świerad Maciej, Świrad Dominika, Świrad Katarzyna, Tabasz Kinga, Wojnarowska Natalia

 

klasa III C

Wychowawca: mgr Anna Waszczuk

 

Bełch Sylwia, Błoniarz Angelika, Flaga Rafał, Gawron Anna, Jaworek Mateusz, Mądro Dominik, Pazdan Joanna, Piech Roksana, Pszonka Grzegorz, Sroka Anna, Sroka Mateusz, Sroka Paweł, Szczepkowicz Dominik, Wawrzonek Michał, Wlezień Amanda, Zięba Kamil

 

klasa III D

Wychowawca: mgr Jadwiga Gawron

 

Andreasik Justyna, Bełch Daniel, Bieszczad Barbara, Chmura Patrycja, Cholewa Krystian, Dziurdzik Mateusz, Jezuit Gabriela, Kaczor Paweł, Krawiec Patryk, Longosz Mateusz, Majchrowicz Katarzyna, Mazur Sylwia, Mirowski Marcin, Podgórska Anna, Raś Arkadiusz, Stasik Adam, Stasiowski Grzegorz, Stefanik Małgorzata, Święch Agata, Święch Marcin, Wojnarowska Agnieszka, Wojnarowska Wiktoria, Wojnarowski Bartłomiej, Wojnarowski Marcic

 

klasa III E

Wychowawca: mgr Wacław Kołczak

 

Drygaś Patrycja, Jezior Agnieszka, Litak Marta, Orzech Agnieszka, Ozga Agata, Ozga Damian, Pazdan Gabriela, Pieprzak Karolina, Pijar Marcin, Raś Damian, Rusin Natalia, Sobczyk Piotr, Strzałka Piotr, Święch Mikołaj, Wajda Krzysztof, Wajda Piotr, Wietecha Dawid, Wójcik Joanna, Wymysłowski Piotr, Zając Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011/2012

Absolwenci Gimnazjum

 

klasa III A

Wychowawca: mgr Leokadia Krawiec

 

Brzoza Adrianna, Cabaj Ewelina, Dobrowolski Szymon, Duwer Mateusz, Figurski Artur, Gąsior Dawid, Góra Natalia, Jabłoński Michał, Kmiecik Klaudia, Kruczek Kajetan, Kulig Gabriela, Lech Filip, Małecki Maciej, Ochab Mateusz, Pieczonka Radosław, Ploch Wojciech, Raś Magdalena, Siuta Łukasz, Szpara Anna, Wietecha Beata

 

klasa III B

Wychowawca: mgr Alicja Paryś

 

Cabaj Dariusz, Gąsior Anna, Gąsior Konrad, Jaworek Dominika, Krok Marcin, Kut Joanna, Legęza Klaudyna, Mroczka Aleksandra, Ozga Klaudia, Ozga Martyna, Paszkiewicz Maria, Rekiel Mirosław, Rudnicka Sylwia, Sikora Marcin, Sikora Mariola, Skiba Kinga, Stasiowski Łukasz, Świstak Anna, Trałka Justyna, Wierzchołek Paweł, Wojnarowska Sylwia, Wrona Magdalena, Zięba Tomasz

 

klasa III C

Wychowawca: mgr Bernadetta Gąsior/ Waldemar Ciołkosz

 

Cabaj Kamil, Cesarz Marta, Dziedzic Tomasz, Górska Anna, Kolebuk Kamila, Krajewski Grzegorz, Kujda Diana, Kulig Łukasz, Liwo Monika, Łępa Andrzej, Pieprzak Anna, Pijar Marta, Pociask Daniel, Roman Robert, Sadowski Andrzej, Skworzec Grzegorz, Sowiźrał Jarosław, Wajda Beata, Walczyk Piotr, Walczyk Tomasz, Wojtaszek Patrycja, Zając Magdalena, Zegar Paulina

 

klasa III D

Wychowawca: mgr Barbara Hendzel

 

Bujak Tomasz, Bykowski Mateusz, Chmiel Sylwia, Cynarska Edyta, Gajewska Justyna, Gawron Adrian, Gąsior Beata, Janowska Ewa, Klich Justyna, Łuszcz Paweł, Noga Andżelika, Piękoś Katarzyna, Rębisz Gabriela, Sroka Agnieszka, Śledziona Joanna, Śliwa Mariola, Świerad Tomasz, Traciak Dominika, Zięba Anna

 

klasa III E

Wychowawca: mgr Paweł Wośko

 

Andreasik Karolina, Armata Justyna, Ciebień Paweł, Dziurdzik Marek, Kula Klaudia, Lepak Adrianna, Longosz Paweł, Marciniec Ewelina, Pacocha Justyna, Pazdan Anna, Przybyła Dominik, Raś Sławomir, Strzałka Seweryn, Święch Dawid, Święch Maciej, Świętoń Aleksandra, Świrad Szymon, Winiarz Dorota, Wojnarowski Bartłomiej, Wojnarowski Karol, Wojnarowski Rafał, Zapał Karolina, Zegar Michał, Zięba Wiesław

 

 

 

 

 

 

 

2012/2013

Absolwenci Gimnazjum

 

klasa III A

Wychowawca: mgr Bogumiła Matysek

 

Cabaj Mateusz, Czaja Ewelina, Duwer Gabriela, Gruszka Adam, Kubik Paweł, Kulig Jonasz, Miąso Marcin, Misiora Justyna, Misiora Monika, Pacanowski Damian, Pazdan Klaudia, Potwora Kamil, Skałuba Marzena, Stawarz Katarzyna, Stefanik Krzysztof, Tabasz Katarzyna, Tabasz Magdalena, Trałka Albert, Wośko Sebastian, Zegar Barbara, Ziobro Patrycja

 

klasa III B

Wychowawca: mgr Katarzyna Szczyrek

 

Andreasik Joanna, Andreasik Mateusz, Bieszczad Beata, Bujak Krzysztof, Chmiel Dominik, Chmura Grzegorz, Chmura Seweryn, Cholewa Izabela, Dziurdzik Katarzyna, Lepak Wojciech, Pacocha Marcelina, Pietrucha Urszula, Pocałuń Karol, Podgórski Adam, Stasik Wioletta, Święch Jakub, Wojnarowska Katarzyna Anna, Wojnarowska Katarzyna, Wójtowicz Kamil, Zygmunt Przemysław

 

klasa III C

Wychowawca: mgr Dariusz Mormol

 

Bykowska Ewa, Długosz Anita, Gawron Magdalena, Jaworek Patrycja, Lasek Witold, Łękowski Dawid, Łuszcz Konrad, Łuszcz Natalia, Mucha Gabriela, Mucha Rafał, Ochał Aleksy, Ochał Patrycja, Pas Jakub, Sobczyńska Karolina, Sypień Monika, Siuta Przemysław, Sroka Adam, Wyciślak Patryk, Zaręba Waldemar

 

klasa III D

Wychowawca: mgr Małgorzata Jarosz/ Dominika Ozga

 

Bal Krystian, Bieszczad Kamil, Bieszczad Rafał, Bokota Małgorzata, Chodak Katarzyna, Gruszka Magdalena, Mądro Dominik, Pieprzak Renata, Pociask Michał, Rusin Dariusz, Stasik Sylwia, Stasiowska Justyna, Sypień Jakub, Tabasz Izabela, Walczyk Kinga, Wójcik Ewa

 

klasa III E

Wychowawca: mgr Celina Cabaj

 

Betleja Dominik, Birówka Eliasz, Bysiewicz Ernest, Gąsior Agnieszka, Gąsior Patryk, Kiebała Anna, Komórek Dominik, Kontrabecki Tomasz, Kulig Mirosław, Magdoń Krzysztof, Makuch Adrian, Marciniec Anna, Mądro Eryk, Mądro Sławomir, Migalski Mateusz, Mikowski Dominik, Ochał Sebastian, Olszewska Aleksandra, Pazdan Damian, Świętoń Łukasz, Woźny Michał

 

 

 

 

 

 

 

 

2013/2014

Absolwenci Gimnazjum

 

klasa III A

Wychowawca: mgr Jadwiga Gawron

 

Bigos Krzysztof, Duwer Łukasz, Froń Michał, Gawron Magdalena, Gawron Sylwia, Kiebała Aldona, Kiebała Justyna, Łuszcz Joanna, Nowak Ewelina, Ochab Rafał, Olech Anna, Ozga Faustyna, Reguła Sławomir, Siuta Piotr, Skiba Mateusz, Stawarz Daniel, Świerad Marcin, Świniuch Damian, Świrad Kasjana, Świrad Marlena, Tabasz Paulina, Walczyk Ewelina, Zięba Dominik, Zięba Krzysztof

 

klasa III B

Wychowawca: mgr Aldona Wośko

 

Cabaj Marcelina, Grodzka Gabriela, Gruszka Justyna, Kostrzewa Kamil, Król Patryk, Król Szymon, Kulig Joanna, Kulig Zuzanna, Olech Piotr, Ozga Paulina, Pociask Katarzyna, Ruman Gabriela, Sroka Anna, Świętoń Barbara, Tenczar Sylwia, Trznadel Jakub, Wójcik Marlena, Zabiegły Magdalena, Zając Jarosław, Zając Natalia, Zegar Paweł

 

klasa III C

Wychowawca: mgr Bernadeta Gąsior

 

Bujak Daniel, Chmiel Aleksandra, Dędor Dominik, Gąsior Agnieszka, Gleń Dawid, Mądro Krystian, Mucha Jakub, Noga Adrianna, Noga Beata, Pazdan Wojciech, Piękoś Karolina, Pociask Iwona, Rymut Wioletta, Skóra Patrycja, Sroka Rafał, Stanek Dawid, Strzałka Monika, Świętoń Łukasz, Wietecha Wioletta, Wojnarowski Bartosz, Zaręba Seweryn

 

klasa III D

Wychowawca: mgr Lucyna Woźny

 

Andreasik Aneta, Andreasik Monika, Chmiel Sebastian, Chmura Justyna, Chmura Krzysztof, Dziurdzik Tadeusz, Gąsior Faustyna, Książek Dominik, Lepak Edyta, Longosz Piotr, Matysek Bartłomiej, Mazur Mateusz, Nowak Mateusz, Podlasek Tomasz, Raś Magdalena, Sikora Joanna, Smoczyńska Marta, Stasik Rafał, Świerad Ewelina, Święch Tomasz, Wojnarowski Dominik, Wojnarowski Marcin, Wójtowicz Patryk